THALGO Polska
THALGO DLA CIEBIE MORSKI OGRÓD PORTAL B2B THALGO BIZNES KONTAKT
THALGO BIZNES

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


                                                      

                                     Napisz do nas   Pobierz ofertę dla Siebie

   Marka Thalgo uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyki profesjonalnej w Polsce i na świecie, co wielu ośrodkom ułatwia zachęcenie wymagającego klienta do korzystania z ich usług. Skuteczność kosmetyków Thalgo jest naszym kolejnym atutem, który staje się często trwałą podstawą do budowania zaufania naszych klientów. Jednak obecny rynek wymaga od marek kosmetycznych czegoś więcej niż dobrej renomy i skuteczności. W warunkach nasilonej konkurencji, marka powinna oferować dodatkowe argumenty, przemawiające za jej wyborem przez SPA lub gabinet kosmetyczny.

 

       Międzynarodowy dział Thalgo SPA Management, w którym pracują renomowani eksperci, architekci i designerzy z dziedziny SPA stał się inspiracją dla naszej działalności doradczej w Polsce. Thalgo Poland to nie tylko wyłączny dystrybutor kosmetyków Thalgo. Udzielamy też konsultacji odnośnie nowych inwestycji SPA oraz merchandisingu.  Na polskim rynku SPA, Thalgo było absolutnym prekursorem, a dziś jest niekwestionowanym liderem. Jako pierwsi w Polsceotworzyliśmy dział konsultingu SPA oraz pierwsze Day SPA. Zdobyliśmy m.in. prestiżową  nagrodę „Laur Konsumenta” w kategorii „Najlepszy Biznes Partner SPA”. Dzięki doświadczeniu oddziałów Thalgo na całym świecie, możemy zaproponować naszym klientom dodatkowe korzyści płynące ze współpracy z naszą marką.

Należą do nich:

 

Thalgo- Twoje morze możliwości!

 

    Z doświadczenia w negocjowaniu umów z klientami, wiemy, że dla większości potencjalnych klientów podstawowym czynnikiem wyboru marki współpracującej stał się, niestety, wyłącznie największy upust. Wielu z nich zapomina o dodatkowych usługach, które w przeliczeniu na wymierne korzyści ze współpracy, są dużo bardziej atrakcyjne niż sam rabat jako taki. Można do nich zaliczyć: okresowe wyprawki, szkolenia, system lojalnościowy, skuteczny dostęp do informacji, rabat progresywny uzależniony od obrotu, czy profesjonalne doradztwo. Bardziej wymagający rynek stawia przed SPA i gabinetami coraz większe wyzwania. Thalgo jest marką, która postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom klienta przyszłości, oferując mu coś więcej niż światową renomę i skuteczne preparaty. Mianowicie, rozwiązania i doradztwo biznesowe oparte na międzynarodowym doświadczeniu.


POCZUJ NA WŁASNEJ SKÓRZE, JAK ZMIENIŁA SIĘ KOSMETYKA PROFESJONALNA

 

Copyright Thalgo Poland