THALGO Polska
THALGO DLA CIEBIE MORSKI OGRÓD PORTAL B2B THALGO BIZNES KONTAKT
Wyszukaj miejsce najbliżej siebie.
Podaj miasto lub miasto i ulice:
Typ:
v
Szukaj
GDZIE KUPIĆ
  
Thalgo Poland to wyłączny dystrybutor na Polskę renomowanych kosmetyków na bazie alg francuskiej marki Thalgo. Wyłączność ta pozwala nam gwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas preparatów.


Dbając o satysfakcję klienta z zakupionego produktu, Thalgo Poland dystrybuuje kosmetyki poprzez sieć gabinetów współpracujących i autoryzowanych oraz SPA. Ułatwia to konsultację z wykwalifikowaną kosmetyczką, pozwalając dobrać najskuteczniejsze zabiegi oraz preparaty do pielęgnacji w domu. 

Zapraszając Państwa do współpracy i kontaktu, pragniemy jednocześnie poinformować, że nie mamy związku z dystrybucją kosmetyków Thalgo poprzez portal www.allegro.pl. Gwarantując najwyższą jakość produktów, które sprzedajemy jako jedyny autoryzowany przedstawiciel Thalgo Laboratoires w Polsce, zachęcamy do zakupu preparatów za pośrednictwem gabinetów i SPA Thalgo.

Pod każdą mapą umieszczona jest wyszukiwarka, w którą można wpisywać np.: miasta, ulice w celu szybszego znalezienia odpowiedniego miejsca dla Siebie.

Aby wyszukać najbliższe SPA Autoryzowane przez THALGO, w którym można uzyskać profesjonalną poradę kosmetyczną oraz nabyć nasze kosmetyki, przejdź do linka z mapą:

SPA THALGO Autoryzacja

Aby wyszukać najbliższe SPA Współpracujące z THALGO, w którym można uzyskać profesjonalną poradę kosmetyczną oraz nabyć nasze kosmetyki, przejdź do linka z mapą:

SPA THALGO Współpraca

Aby wyszukać najbliższy Gabinet Autoryzowany przez THALGO, w którym można uzyskać profesjonalną poradę kosmetyczną oraz nabyć nasze kosmetyki, przejdź do linka z mapą:

Gabinety THALGO Autoryzacja

Aby wyszukać najbliższy Gabinet Współpracujący z THALGO, w którym można uzyskać profesjonalną poradę kosmetyczną oraz nabyć nasze kosmetyki, przejdź do linka z mapą:

Gabinety THALGO Współpraca

W każdym ze SPA i Gabinetów istnieje możliwość otrzymania odpowiednio dobranych próbek produktów detalicznych.

Nasze autoryzowane Gabinety i Ośrodki SPA posiadają certyfikat jakości Thalgo.

                                             certyfikat.jpg

Wszyscy pracownicy Gabinetów i Ośrodków SPA Thalgo posiadają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu Thalgo.       Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń,

  Zespół Thalgo Poland

Copyright Thalgo Poland